Gdzie oddać meble do renowacji w Poznaniu?

W Poznaniu istnieje wiele miejsc, gdzie można oddać meble do renowacji. Oto kilka propozycji:

  1. Stara Pracownia Renowacji Mebli w Swarzędzu koło Poznania czyli nasza pracownia. W której od kilkudziesięciu lat przekazujemy z pokolenia na pokolenia wiedzę o renowacji mebli starając się odpowiadać na potrzeby mieszkańców Poznania, Swarzędza i całej Wielkopolski w zakresie renowacji mebli.
renowacja mebli poznań
  1. Pracownia Restauracji Mebli Antycznych "Antiqua" - specjalizuje się w renowacji mebli antycznych, ale podejmuje się również renowacji mebli nowych. Adres: ul. Swoboda 7, Poznań.
  2. Zakład Restauracji Mebli "Renowacja" - wykonuje renowacje mebli, w tym również mebli tapicerowanych. Adres: ul. Rydygiera 8, Poznań.
  3. Meble Dębowe "Jeziorak" - specjalizuje się w produkcji i renowacji mebli dębowych. Adres: ul. Konopnickiej 5, Poznań.
  4. Zakład Stolarski "Jawor" - wykonuje renowacje i naprawy mebli oraz produkuje meble na zamówienie. Adres: ul. Święty Marcin 51/53, Poznań.
  5. "Meble na Wymiar" - wykonuje renowacje mebli oraz produkuje meble na zamówienie. Adres: ul. Warszawska 15/2, Poznań.
  6. "Meble i Antyki" - specjalizuje się w renowacji mebli antycznych oraz produkcji mebli na zamówienie. Adres: ul. Strzeszyńska 244, Poznań.

Warto również sprawdzić opinie klientów na portalach internetowych lub zapytać znajomych o polecenie sprawdzonego zakładu renowacji mebli w Poznaniu bądź okolicach. Z pewnością wielu z nich może polecić odpowiedni zakład i wierzymy, że będzie to nasza pracownia, który działa już kilkadziesiąt lat i w tym czasie przeprowadziła tysiące skutecznych realizacji i odnowień mebli, dzięki czemu posiada wszystkie możliwe kompetencje potrzebne by renowacja mebli przebiegła zgodnie z oczekiwaniami.

crossmenu